אפליקציות לילדים – לא רק לשחק גם לפתח

אפליקציות לילדים - לא רק לשחק גם לפתח

עולם התעסוקה של הילדים שלנו הוא עולם מודרני, עולם משוכלל, עולם דיגיטלי וממוחשב אשר הינו שונה לחלוטין מהעולם של הילדים מלפני דור וכמובן שניים.

הילדים של היום מוצאים את עצמם מבלים שעות רבות מול המחשב, עם המכשירים החכמים ומול משחקים דיגיטליים שונים, אפליקציות מרתקות ועוד.

אז האמת היא שלא חייבים להסתפק במשחקים ובגלישה ברשת באמצעות אתרים או אפליקציות קיימות. אפשר לקחת את כל הנושא קדימה וללמד את הילד גם את הנושא של פיתוח אפליקציות. הפיתוח של האפליקציות הוא אמנם דורש ידע ותחכום אך הילדים של היום בהחלט מסוגלים להגיע לרמה ביצועית גבוהה בפיתוח של אפליקציות כאשר התוצאות עשויות להפתיע אותם ואתכם ההורים שלהם.

להרחבה בנושא בקרו באתר המרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית:

https://tekkieuni.co.il

מי יודע לפתח אפליקציה?

אז אולי על פניו נראה כי פיתוח אפליקציה זה סיפור מורכב וקשה להתמודד עם זה. אך האמת היא שעם האפשרויות הטכנולוגיות שקיימות כיום, ניתן בהחלט להגיע לרמה ביצועית מעולה כאשר אין צורך בידע מעמיק ובלימודי מקצוע ארוכים ומפרכים.

ישנן תוכנות אשר אלה מסייעות מאוד בבנייה של האפליקציה כאשר אלה מקלות על כל התהליך ופותחות פתח גם עבור אנשים שאינם מנוסים בתחום. התלמידים הצעירים כמובן ייהנו מהתוצאות של מעשי ידיהם כאשר הם יצליחו ליצור אפליקציות מדהימות ומשוקעות שתהיינה גם מרשימות ונעימות לשימוש.

היכן לומדים את המקצוע?

אנחנו מאמינים שהצלחנו להצית את דמיונכם ואת הדמיון של הילדים שלכם שככל הנראה יבקשו ללמוד ולהתרשם מהעולם המדהים המציע את האפשרות להכיר ולדעת איך וכיצד לבנות אפליקציות.

אז בדיוק לשם כך אנחנו כאן. אנחנו מציעים את האפשרות של לימוד כל הנושא של בניית אפליקציות בצורה יסודית, באופן מקצועי ובצורה כזו כאשר התלמידים אכן יוצאים את ידע מלא ומקצועי בכל הנושא והם מסוגלים ליצור בכוחות עצמם את האפליקציות הרצויות. 

ההתלהבות של התלמידים עשויה להרקיע שחקים וההתרגשות תהיה גדולה כאשר הם יוכלו להתגאות במעשי ידיהם אשר הם יצרו בכוחות עצמם.

אז אם גם אתם רוצים לפתח את העולם של הילד ולאפשר לו להכיר טוב יותר את העולם הדיגיטלי, מומלץ לשלוח אותו ללמוד את התחום של פיתוח אפליקציות.

אולי יעניין אתכם?

הישארו בקשר

הירשמו לניווזלייטר שלנו ונדאג שתישארו מעודכנים בכל עת

Copyright 2020 © All rights Reserved. Design by Elementor