שוקלים לעבור למרכזיה בענן? כדאי שתקראו את זה קודם

לעבור למרכזיה בענן

אין זה סוד, שבשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עוברים להשתמש במחשבי ענן. בין אם זה לצרכים פרטיים ובין אם זה לצרכים עסקיים, מקצועיים. אנחנו יכולים לראות יותר ויותר אנשים שבוחרים להשתמש בשרתי ענן, מתוך הבנה, שכך הם יכולים ליהנות מהרבה יותר יכולות, הרבה יותר כלים לשימוש כזה או אחר.

בין היתר, אנחנו יכולים לראות מעבר של שימוש במרכזיות רגילות למרכזיות בענן, כלומר מרכזיות שהתוכנה שלהן נמצאת במחשב ענן וכל המאפיינים בהם רוצים להשתמש נמצאים על גבי מחשבי ענן, בין אם זה אומר שיחות מוקלטות, תיעוד של רשימות השיחות ועוד. אנחנו יכולים לראות את זה, הן בקרב חברות וארגונים גדולים והן בקרב חברות וארגונים קטנים. כמובן שהדבר תלוי, בסופו של דבר, בסוג וגודל הארגון וכמובן בצרכים שלו.

לפני שאתם ממהרים לעבור לשימוש במרכזייה בענן, חשוב שתשימו לב למספר פריטים אשר יכולים להשפיע על התהליך וכמובן על התוצאות.

למשל, עליכם לבדוק מי זו החברה שמציעה לכם את השירות כמו מרכזיות טלקום אקספרטס לדוגמא, מה בדיוק היא מספקת לכם, איזה מנגנון שירות היא מציעה ולא פחות חשוב, איזה מנגנון אבטחה היא יכולה להציע לנו בשביל שנוכל לאחסן ולגבות את כל הנתונים. מנגנון האבטחה כמו גודל מנגנון האחסון, הם הדברים החשובים ביותר בהקשר של מרכזיות בענן.

עוד נקודה שאנחנו צריכים להתייחס אליה היא, מה בדיוק אנחנו מקבלים תחת השירות של החברה. האם אנחנו מקבלים אפשרויות לפונקציות שונות שלא קיימות במרכזיות רגילות, האם אנחנו יכולים להרחיב את מאפייני השירות עם הזמן, האם אנחנו מקבלים שירות טכני 24/7 ועוד.

מן הסתם, הדבר הכי משמעותי שקשור לשרתי ענן, בפרט בהקשר של מרכזיות, הוא, האם אנחנו יכולים לפנות אל המרכזייה מכל מקום, מכל מכשיר. כל הרעיון הרי של מחשבי ענן ובפרט מרכזיות ענן, הוא שנוכל לקבל שירות דרך כל פלטפורמה דיגיטלית אפשרית. כך אנחנו יכולים לשבת בבית ולקבל שירות דרך מכשיר הסלולר, דרך הטאבלט או דרך המחשב ואז אנחנו לא צריכים לעבוד רק עם המחשבים של העסק.

> קראו על שירותי ענן לעסקים

אולי יעניין אתכם?

הישארו בקשר

הירשמו לניווזלייטר שלנו ונדאג שתישארו מעודכנים בכל עת

Copyright 2020 © All rights Reserved. Design by Elementor