איך מועדונים ארגוניים יכולים לסייע לכם?

הדרך הטובה ביותר להעלאת המורל של העובדים היא באמצעות מתן פידבקים חיוביים מצד מנהלי החברה. כל עובד רוצה לשמוע מילים טובות על השקעתו בעבודה, ובזכות אותו פירגון והערכה העובד יודע ומרגיש כי מעריכים אותו והא נכס חשוב עבור החברה. כך נוצר מעגל מושלם של עובד מרוצה שרוצה להוכיח כל פעם מחדש הוא טוב לחברה, ומנהלים שזוכים לתפוקת עבודה יעילה להצלחת ומינוף החברה שלהם.

הפידבקים החיוביים יכולים להיות באמצעות מילים חמות, הכרת תודה, בונוסים כספיים וגם הקמת מועדון ארגוני המיועד להשקעה וטיפוח העובדים.

אתר ייעודי לעובדי החברה

מועדונים ארגוניים הינם אתרים של מועדוני הטבות לעובדים המיועדים באופן אישי לעובדי החברה, כך שרק הם יכולים ליהנות ממגוון מוצרים ושירותים בהנחות משמעותיות. מכיוון שהמועדון הארגוני יהיה חלק מהארגון של החברה, רק העובדים בחברה יוכלו להשתמש בו באמצעות הזדהות אישית וקבלת תוכן ממוקד עבור צרכיו של כל עובד.

היתרון של מועדון ארגוני כזה הוא בהתאמה של ההטבות המוצעות על פי העדפותיו של כל עובד. מערכת האתר הייעודית תדע לזהות את ההעדפות של העובד על בסיס חיפושים ורכישות קודמות, וכך להציע לו הטבות רלוונטיות עבורו לפי נושאים או אזור גיאוגרפי שקרוב אליו.

הטבות לעובדי החברה

באמצעות המועדון הארגוני כל העובדים יוכלו ליהנות מהטבות בלעדיות שניתן להשיג רק באמצעות אתר המועדון של החברה. ההטבות מגוונות וניתנות למימוש מעבר לשעות העבודה, כך לדוגמה הורים יכולים להשיג כרטיסים להצגות ילדים במחירים נוחים, לצאת אל בילוי זוגי יחד עם בן הזוג או לרכוש באופן מקוון מוצרים שווים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

ביסוס הקשר בין הנהלת החברה לעובדים

בסופו של דבר הקמת פורטלים לעובדים ויצירת מועדון ארגוני יעניק יתרונות רבים עבור עובדי החברה, אך גם עם יתרונות משמעותיים עבור הנהלת החברה. בזכות אתר המועדון שהנהלת החברה מעניקה לעובדים בארגון, היא מבססת את הקשר החיובי בינה לבין העובדים ומראה להם באמצעותו כי הם מוערכים וחשובים מאוד עבור הארגון – וכאות תודה על כך הם מקבלים אתר בלעדי של הטבות.

 

אולי יעניין אתכם?

הישארו בקשר

הירשמו לניווזלייטר שלנו ונדאג שתישארו מעודכנים בכל עת

Copyright 2020 © All rights Reserved. Design by Elementor