פיתוח אפליקציה לאייפון – מה זה דורש

פיתוח אפליקציה לאייפון

מפתחי אפליקציות רבים ולקוחות המבקשים לפתח אפליקציות חושבים שוב ושוב ומתלבטים האם לפתח אפליקציה המותאמת למערכת ההפעלה iOS של אייפון או למגוון המכשירים של אנרואיד?

תוכלו לקרוא את המאמר ולהבין את הייתרונות והחסרונות של פיתוח האפליקציות בשתי הצורות השונות בהתאמה או בפלטפורמה שתתאים לשני סוגי מערכת ההפעלה.

פיתוח אפליקציות  native – המונח משמש להגדרת פיתוח כחלק ממערכת הפעלה הייעודית של מכשיר הנייד. פיתוח אפליקציה לאייפון הינו למערכת הפעלה של האייפון משמע- פיתוח אפליקציה לאייפון הינה למערכת הפעלה בשם iOS

אנחנו מפתחים גם אפליקציות שיתאימו הן לאייפונים והן למערכות הפעלה של אנדרואיד, כמו כל שאר הטלפונים שלא מיוצרים על ידיי אפל. אופציה זו נקראת בשפה המקצועית   cross platform  בדרך זו מושם דגש על טכנולוגיה מתקדמת ומותאמת אשר מתאימה לצרכי הלקוחות שלנו שמכוונים לקהל משתמשים רחב ככל האפשר.

באיזה צורה של פיצוח יישומים להתשמש על מנת לשווק את האפליקציה בצורה הטובה ביותר?

השאלה הזאת חוזרת ונשאלת על ידי הלקוחות שלנו, אך ניתן לענות עליה רק לאחר הבנת המסגרת של האפליקציה, מטרתה, אוכלוסיית היעד והמבנה שלה, שמפורט על ידי המזמין במעמד ההזמנה ושיחת הייעוץ. תוכלו לברר זאת בפגישה מסודרת במשרדי החברה.

ההתמחות במערכת הפעלה בשם iOS, האם יש לה ייתרונות?

ההתמחות במערכת הפעלה מסויימת הינה ברורה כיוון שבצורה זו  הביצועים גבוהים יותר וטובים יותר, כמו כן חוויית המשתמש אולטימטיבית בנוחות שלה, בהסתגלות שלה, כמו גם  חשיפה גבוה של קהל לקוחות בעלי אייפון, שבדרך כלל גם המעמד הסוציו אקונומי שלהם גבוה יותר כיוון שמחירו של האיפון יקר יותר בדרך כלל משאר מערכות ההפעלה האחרות של אנדרואיד בטלפונים ניידים מחברות אחרות.

פיתוח אפליקציות למובייל בהתמחות בפיתוח אפליקציות נייטיב NATIVE מתמחה בתחומים רבים ומגוונים:

  • אפליקציות מבוססות שירותי שימוש במפות
  • אפליקציות מבוססות שירותי שימוש ב GPS-
  • אפליקציות אירגוניות- לארגונים וחברות
  • אפליקציות צא'ט

ניתן לשלב באפליקציה מגוון שימושים:

  • שימוש ברכיבים פריפריאליים של המשכיר הסלולרי
  • שימוש ברשתות חברתיות
  • וכל זאת תוך שמירה קנאית על אבטחת מידע

עוד מידע תוכלו למצוא גם באתר http://www.igates.co.il/

אולי יעניין אתכם?

הישארו בקשר

הירשמו לניווזלייטר שלנו ונדאג שתישארו מעודכנים בכל עת

Copyright 2020 © All rights Reserved. Design by Elementor