למה דיו יקר כ"כ

דיו למדפסת

מחסניות דיו הן דבר יקר ולכן הן מהוות עסק רווחי ומשגשג. כל יצרנית מדפסת מייצרת מחסניות דיו ייחודיות עבור המדפסת שלה ובמקרים רבים, המחסניות הללו עולות במחיר שלהם על המדפסת כולה. למעשה,  ישנם לא מעט יצרני מדפסות אשר מוכרים את המדפסות שלהם בפחות מעלות הייצור שלהם מתוך ידיעה ברורה שהם יפצו על כך במכירת כמות הדיו הרלוונטית עבור המדפסת. דיו מקורית למדפסת עלול להיות הוצאה משמעותית מאוד ולכן, כדאי מאוד לבדוק האם ישנן אלטרנטיבות זולות יותר לדיו מקורי עבור מדפסות.

דיו יקר

יצרני המדפסות להזרקת דיו, אינם עושים כסף ממכירת המדפסות כי אם ממכירת הדיו. הסיבה לכך מאוד פשוטה: תהליך הפקת הדיו למדפסת מורכב יותר ובשל העובדה שכל יצרן דיו יודע כי אדם לא יוכל להשתמש במדפסת שלו ללא דיו, הרי שהוא גם מתמחר אותו בהתאם. כל חברה אשר מייצרת מדפסת, דואגת לייצר גם דיו מקורי מיוחד למדפסת אשר יוצרה על ידי החברה, כאשר הדיו המקורי עולה לא מעט. כל מכלית דיו מתאימה למספר מסוים של הדפסות. חישוב עלות הדיו הוא כזה: עלות ראשי דיו למדפסת לחלק במספר הדפים שהמדפסת כביכול אמורה להדפיס. החישוב הזה ייתן את המחיר לעמוד, בעזרת המחיר והערכה גסה של כמות ההדפסות ניתן לחשב את המחיר הסופי של דיו.

היכן כדאי לרכוש דיו

מכיוון שדיו או טונר למדפסת הוא דבר יקר, ניתן לרכוש דיו לא מקורי למדפסת או שפשוט כדאי למצוא את המקום המתאים לרכוש בו דיו עבור מדפסות. אין ספק שדיו הוא דבר חשוב מאוד ולכן, יש צורך לרכוש אותו במקום אשר ידוע כי מלבד המחיר האטרקטיבי שבו הוא מציע את הדיו, הוא גם מבטיח כי הדיו יהיה איכותי ויממש את מטרותיו בצורה הטובה ביותר. ד"ר דיו מהווה כיום את המקום האידאלי לרכישת דיו עבור כל סוגי המדפסות במחיר האטרקטיבי והנוח ביותר שיכול להיות. מעבר למחיר האטרקטיבי המוצע בד"ר דיו עבור דיו, הרי שהדיו המוצע הוא איכותי מאוד ורלוונטי לשימוש איכותי בכל סוגי המדפסות באשר הן.

אולי יעניין אתכם?

הישארו בקשר

הירשמו לניווזלייטר שלנו ונדאג שתישארו מעודכנים בכל עת

Copyright 2020 © All rights Reserved. Design by Elementor