כך תעשו סרטון שיווקי באווירה אחרת

לצורך שיווק מוצלח לכל מוצר, חשוב למצוא רעיון או גימיק ייחודי אשר יוביל קמפיין שיווקי שמטרתו הגברת המכירות של פריט ספציפי או סדרת מוצרים.

סרטון שיווקי באווירה אחרת 

הראש הקריאטיבי בסטודיו מחפש דרך חדשנית ומיוחדת לספר על המוצר כדי לרתק את הקהל ולסחוף אותו לנסות אותו. ברוב המקרים נזרקים כמה רעיונות והצוות מפתח אותם כדי לקבל החלטה מהו הקמפיין שנראה המוצלח ביותר.

לאחר בחירה זו, כותבים תסריט בסגנון התואם את הרעיון ההומוריסטי או המתוחכם כדי שייצר עניין במהלך כולו. סרטון האנימציה קורם עור וגידים ועם הזמן מצטרפים למהלך גם במאי, מעצב, סרטון האנימציה ובהתאם לאופי הסרטון גם מוזיקת רקע וקריינות בשפה הנדרשת. ראו עבודות של מומחה בתחום – שרון גזית.

יצירת סרטון אנימציה מדהים 

החוט המקשר בין המוצר למערך השיווק הוא התיאור שניתן לו במהלך הסרטון. האפשרויות הן רבות וכוללות לדוגמה סיפור שיסופר על היווצרותו של המותג לפני עשרות שנים במדינה אחרת ולאחר מכן בישראל, על שיטות העבודה בעבר ובהווה, היצע המוצרים שהיו עם הקמת המפעל מול המבחר הקיים היום והזינוק בשיטות הייצור.

מעבר לעבודה המקצועית של ייצור המוצרים אשר רוב הקהל מכיר, מדובר בהיסטוריה משפחתית מעניינת ביותר אשר רבים מהצופים בסרט מזדהים איתה לאור העובדה שעיסוקם של בני משפחתם היה דומה או זהה. 

הרושם שמותיר סרטון האנימציה 

הבאז התקשורתי שמקיף כל סרטון אנימציה וההצלחה שלו כשהוא משותף ברשתות החברתיות הוא מדד ההצלחה של הסרט ושל המוצר שאותו הוא מייצג. 

הקהל מביע סקרנות במותג ורבים מהצופים הופכים להיות מהר מאד לקוחות של החברה, או כאלה המחדשים את קשרי המסחר איתם.

תהליך העשייה של סרטון אנימציה 

יחסית לסוגים אחרים של סרטונים, סרטוני האנימציה הם קלים יותר לביצוע כיוון שאין בהם צורך בגיוס שחקנים הגלויים לעין ולכן גם אין הוצאות נלוות משמעותיות. העובדים במשרד היושבים וממציאים את הסרטון על כל שלביו, הם אלו שמבצעים את הפעולות מתחילתן ועד סופן כשהמטרה היא להבליט את העיסוק המקצועי בשילוב היבט אנושי מזווית הראיה של הלקוח, להנאת הקהל.

> מוזמנים להתרשם מסרטון אנימציה שיווקי לחברת אמדוקס

אולי יעניין אתכם?

הישארו בקשר

הירשמו לניווזלייטר שלנו ונדאג שתישארו מעודכנים בכל עת

Copyright 2020 © All rights Reserved. Design by Elementor