קורס פסיכומטרי אונליין – זול ואפקטיבי יותר

קורס פסיכומטרי אונליין - זול ואפקטיבי יותר

אחד המבחנים הכי קשים שעלינו לעבור על מנת להתקבל לאקדמיה בישראל, הוא מבחן פסיכומטרי. מדובר במבחן שכל מי שרוצה להירשם לאוניברסיטה חייב לעבור ובציון שעונה על דרישות המוסד והחוג אליו הוא רוצה להתקבל. 

מבחן פסיכומטרי, בנוי משלושה חלקים, עברית, לוגיקה ואנגלית, יש לו שמונה פרקים במבחן, ועל כל פרק צריך לענות על פי לוח זמנים קצוב. להבדיל ממבחנים רגילים, הרי שכאן אי אפשר להיעזר באביזרי עזר או בכל דבר אחר. לכן מדובר במבחן שנחשב מאוד קשה ויש ללמוד אליו היטב. בדרך כלל הלימודים הם בעזרת קורס מקצועי שמועבר על ידי מדריכים שעברו את הקורס ועשו את המבחן מספר פעמים. 

בשנים האחרונות אנחנו יכולים למצוא אופציה חדשה, קורס פסיכומטרי אונליין. הרעיון הוא פשוט. במקום להירשם לקורס יקר ומחייב שנעשה בכיתה מול מרצה, אזי שאנחנו יכולים למצוא קורס אונליין אותו אנחנו יכולים ללמוד בכל שעה ומכל מקום, על פי מה שנוח לנו. אנחנו יכולים לשבת מול המחשב וללמוד למבחן בצורה פשוטה ונוחה. 

מה מאפיין קורס פסיכומטרי אונליין

קורס פסיכומטרי אונליין מועבר על ידי חברות מקצועיות, שיוצרות מנגנון למידה ייחודי, שמאפשר לנו גם ללמוד את החומר וגם לתרגל אותו שוב ושוב, בעזרת מבחנים, בין אם מדובר במבחנים ספציפיים על פרק מסוים ובין אם מדובר במבחנים פסיכומטריים מלאים. 

צריך לומר, קורס פסיכומטרי אונליין הוא לא דבר פשוט. נכון שהוא דורש הרבה פחות טרחה מקורס פרונטאלי, כזה שמחייב אותנו להיות במקום ספציפי כשאנחנו לומדים, ובכל זאת, קורס אונליין מחייב אותנו למשמעת עצמית מאוד גדולה, מחייב אותנו לעבור שוב ושוב על החומר, הוא מחייב אותנו כמובן להימנע מפיתויים שנמצאים בבית או בכל מקום בו אנחנו לומדים, צריך להיות עם קשב מלא ועוד. 

לפני סיום נדגיש, קורס זה יכול להתאים לכל אחד, בתנאי כמובן שמי שנרשם רוצה ללמוד בצורה אמיתית, רוצה להצליח בתחום. כך אפשר לייצר תהליך למידה נכון, תהליך עבודה נכון, כך אפשר להוציא בסופו של דבר, ציון איכותי שיעזור לנו להתקבל לאקדמיה ולתחום שאנחנו רוצים ללמוד.

התעניינו גם על הכנה לבגרות ללשון.

אולי יעניין אתכם?

הישארו בקשר

הירשמו לניווזלייטר שלנו ונדאג שתישארו מעודכנים בכל עת

Copyright 2020 © All rights Reserved. Design by Elementor